Nic tak nie przyciąga jak tradycyjna, włoska pizza z pieca opalanego drewnem. Zawiercie będące domem Restauracji Las, wypełnia się gośćmi ciekawymi smaków Italii. Nasze dania tworzone są z miłości do kuchni wypełnionej rozgrzanymi w słońcu ziołami. Aromatyczna aura otoczy Cię już od wejścia — zakochaj się we włoskiej wyjątkowości!

Pizza opalana drewnem — Zawiercie

Oryginalna pizza w Restauracji Las wyrabiana jest z najwyższej jakości, włoskich składników. Dokładnie wyselekcjonowane produkty importowane są prosto ze słonecznego półwyspu. Specjalnie dobrana mąka, połączona z najlepszymi drożdżami i leżakowaniem w zacisznym miejscu, zapewnia ciastu puszystość. Soczyste i pachnące słońcem pomidory stanowią bazę doskonałych sosów, którymi polewamy aksamitne placki. Nasza pizza opalana drewnem z Zawiercia, jest idealnie przypieczona od spodu, dzięki czemu wnętrze ciasta jest wciąż sprężyste. Na wierzchach placków, z pasją układana jest wytwarzana we Włoszech, świeża mozzarella. To właśnie ona zespaja ze sobą wszystkie aromaty — idealnie ciągnący się ser wyśmienicie smakuje w połączeniu z bazylią. Tak podawana, klasyczna margherita podbiła serca milionów ludzi na całym świecie.

Nasza karta pizz złożona została z najlepszych propozycji. Idealne kompozycje trafiają wprost do serca, by rozgościć się w nim już na stałe. Doskonałe prosciutto crudo, spianata czy salami Milano — w pizzerii Las znajdziesz wszystko, co najlepsze. Myślimy o wszystkich naszych klientach, dlatego w menu umieściliśmy także wyśmienitą, wegańską pizzę — zapraszamy do wypróbowania!